Ogrzewanie

Ogrzewanie elektryczne - nowoczesne grzejniki ECO Cronos Jeżeli szukasz skutecznej i taniej metody ogrzewania w domu, lokalu lub biura, to dobrze trafiłeś. Ogrzewanie elektryczne jest najbardziej ekologicznym i ekonomicznym sposobem ogrzania naszego pomieszczenia. Grzejniki Cronos wykorzystują eko-źródło ogrzewania, tym samym wspomagając walkę z...

Ogrzewanie elektryczne - nowoczesne grzejniki ECO Cronos Jeżeli szukasz skutecznej i taniej metody ogrzewania w domu, lokalu lub biura, to dobrze trafiłeś. Ogrzewanie elektryczne jest najbardziej ekologicznym i ekonomicznym sposobem ogrzania naszego pomieszczenia. Grzejniki Cronos wykorzystują eko-źródło ogrzewania, tym samym wspomagając walkę ze smogiem i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki nim przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego. Prawo unijne związane z emisją zanieczyszczeń nakłada na nas coraz bardziej restrykcyjne wymogi. Dodatkowo węgiel, drożeje z roku na rok, a bardzo możliwe, że wkrótce korzystanie z ogrzewania węglowego będzie całkowicie zabronione.

Grzejniki na podczerwień- tanie ogrzewanie podczerwienią Najprościej zdefiniować promienniki podczerwone jako energię cieplną, która nie jest widzialna gołym okiem, ale możemy ją odczuwać. Naturalnym źródłem podczerwieni jest Słońce oraz wszystkie ciała ogrzane, także człowieka. Podamy Ci najprostsze przykłady, aby zobrazować, czym właściwie jest promieniowanie podczerwone. Zdarza Ci się przykładać dłonie np. do bolącego brzucha i nagle odczuwasz ulgę w bólu? Tak? Może Cię tym zaskoczę, ale dłonie człowieka wytwarzają promienie podczerwone i to one od wieków wykorzystywane są w lecznictwie. Nie widać ich, ale je odczuwasz. Panel grzewczy na podczerwień to skuteczna i precyzyjna metoda ogrzewania. Jest ekologiczna (nie powoduje zanieczyszczenia środowiska) oraz energooszczędna. Dzięki niej uzyskujemy szybki i przyjemny efekt ciepła.

Więcej

Ogrzewanie Jest 30 produktów.

Podkategorie

 • Ogrzewanie tradycyjne

  Ogrzewanie elektryczne - nowoczesne grzejniki ECO Cronos

  Jeżeli szukasz skutecznej i taniej metody ogrzewania w domu, lokalu lub biura, to dobrze trafiłeś. Ogrzewanie elektryczne jest najbardziej ekologicznym i ekonomicznym sposobem ogrzania naszego pomieszczenia. Grzejniki Cronos wykorzystują eko-źródło ogrzewania, tym samym wspomagając walkę ze smogiem i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki nim przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego.

  Prawo unijne związane z emisją zanieczyszczeń nakłada na nas coraz bardziej restrykcyjne wymogi. Dodatkowo węgiel, drożeje z roku na rok, a bardzo możliwe, że wkrótce korzystanie z ogrzewania węglowego będzie całkowicie zabronione. Warto już teraz inwestować w nowoczesne grzejniki, które wytwarzają ciepło bez emisji szkodliwych pyłów, czy gigantycznych rachunków za gaz. Dodatkowo, łatwość w montażu takich urządzeń potwierdza tylko ich bezpieczeństwo - koniec z ryzykiem używania przestarzałych piecyków gazowych oraz brak dodatkowych kosztów związanych ze skorzystaniem usług specjalistów, aby podłączyć i zamontować takie ogrzewanie!

  Grzejniki elektryczne Cronos gwarantują najbardziej oszczędną i skuteczną metodę ogrzewania.
  Ogrzewanie elektryczne to urządzenia, które ze względu na swą konstrukcję przeznaczone są do przetwarzania możliwie dużej ilości dostarczonej do nich energii w ciepło, które jest natychmiastowo oddawane. Ich estetyczny wygląd idealnie będzie współgrał z każdym wystrojem wnętrz, bez względu na to, czy wybierzesz klasyczne panele grzewcze, czy też zwyczajne grzejniki elektryczne.

  W naszej ofercie znajdą Państwo asortyment wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, dzięki którym możemy zagwarantować wyjątkowo wysoką wydajność przy niskich kosztach eksploatacji. Brak konieczności rozgrzewania - bezzwłoczne ciepło. Elektryczne panele grzewcze, termowentylatory, grzejniki elektryczne Cronos Heaters rozwiążą problemy nierównomiernego rozłożenia temperatury w pomieszczeniach, przyczyniając  się przy tym do poprawy samopoczucia ich użytkowników. Mnóstwo pozytywnych cech skrywanych przez nasze urządzenia do ogrzewania elektrycznego, decydują o tym, że stają się one coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

  Oferowane przez nas rozwiązania są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
  Solidność wykonania marki Cronos gwarantuje bezpieczny wybór, najlepszej jakości metody taniego i skutecznego ogrzewania.

 • Ogrzewanie na podczerwień

  Grzejniki na podczerwień - tanie ogrzewanie podczerwienią

  Najprościej zdefiniować promienniki podczerwone jako energię cieplną, która nie jest widzialna gołym okiem, ale możemy ją odczuwać. Naturalnym źródłem podczerwieni jest Słońce oraz wszystkie ciała ogrzane, także człowieka. Podamy Ci najprostsze przykłady, aby zobrazować, czym właściwie jest promieniowanie podczerwone.

  Zdarza Ci się przykładać dłonie np. do bolącego brzucha i nagle odczuwasz ulgę w bólu? Tak? Może Cię tym zaskoczymy, ale dłonie człowieka wytwarzają promienie podczerwone i to one od wieków wykorzystywane są w lecznictwie. Nie widać ich, ale je odczuwasz.

  Panel grzewczy na podczerwień to skuteczna i precyzyjna metoda ogrzewania. Jest ekologiczna (nie powoduje zanieczyszczenia środowiska) oraz energooszczędna. Dzięki niej uzyskujemy szybki i przyjemny efekt ciepła. Ogrzewanie podczerwienią to czysta przyjemność i komfort XXI wieku, gdzie standard życia  rośnie w górę.

  Zaletą ogrzewania promiennikami podczerwieni jest fakt, że w szybkim tempie jesteś w stanie ogrzać siebie i wszystkie przedmioty znajdujące się w obszarze jej oddziaływania, bez ogrzewania powietrza. Dzięki temu straty ciepła są wręcz zerowe. Już nie musisz czekać, aż grzejnik się nagrzeje, bo fale podczerwieni odczujesz na sobie od razu po załączeniu panelu grzewczego.  

  Ogrzewanie podczerwienią sprawia, że nie potrzebujesz w swoim domu kotłowni, możesz zapomnieć o zapasach opału oraz o wysiłku czuwania nad ogrzewaniem. Grzejniki na podczerwień to idealne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, wydatki i nerwy... Wystarczy podłączyć do prądu i bezzwłocznie cieszyć się ciepłem. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia ochrona przed przegrzaniem. Prosta obsługa. Zdecydowaną korzyść, którą oferuję panel grzewczy na podczerwień, jest przyjazny alergikom. Dzięki fali podczerwieni nie dochodzi do cyrkulacji powietrza, co zapobiega wzbijaniu się kurzu, a nasze powietrze staje się czyste, wolne od pyłów, roztoczy i innych alergenów. Promiennik podczerwieni Cronos posiada estetyczny, piękny wygląd, solidną konstrukcję z długo żywotnych materiałów.
  Dzięki funkcjonalności podczerwieni mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o najnowsze promienniki podczerwieni do terrarium, które zapewniają optymalne warunki życia gadom, płazom, pająkom, skorpionom i innym. Promienniki podczerwone to doskonałe źródło ciepła.

  W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykorzystujące innowacyjne technologie, a mianowicie żarówki grzewcze na podczerwień, promienniki podczerwieni do terrarium, panele grzewcze na podczerwień, lampy leczące podczerwienią.

  Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
  Solidność wykonania marki Cronos gwarantuje bezpieczny wybór, najlepszej jakości metody taniego i skutecznego ogrzewania.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów