Wiśnia Acerola – by być piękną
Wiśnia Acerola – by być piękną

 

Wiśnia Acerola to poteżna dawka naturalnej witaminy C. Zawiera też bardzo dużą ilość bioaktywnych substancji roślinnych i mineralnych, dzięki którym jest łatwo przyswajalna przez ludzki organizm. Acerola zawiera ważne bioflawonoidy (w przeciwieństwie do syntetycznej witaminy C,  która ich nie posiada), a te mogą wzmocnić działanie naturalnej witaminy C nawet 20-krotnie!

 

 

 

wisnia c erola

 

 

 

Witamina C i uroda

Witamina C to podstawa działania systemu immunologicznego, wspiera pracę servca, przemianę materii, poprawia dotlenienie komórek oraz usprawnia działanie gospodarki hormonalnej, a ta – wiadomo – nie pozostaje bez wpływu na naszą urodę. Witmina C redukuje wpływy stresu na nasz wygląd i samopoczucie. Jest niezbędna do wytwarzania kolagenu. Pomaga wchłaniać żelaza. Przyspiesza też gojenie się ran. Witamina C jest niezbędna w procesie oczyszczania organizmu z substancji trujących, których nie brakuje w naszym środowisku. Co więcej, sanowi ochronę dla przyswajania i działania innych witamin – bez niej inne nie będą przynosiły oczekiwanego efektu.

 

Potrzebna komórce

Witamina C jest potrzebna każdej komórce jako uniwersalny aktywator przemiany materii. Warto pamiętać, że to właśnie w komórce rozpoczyna się tak choroba, jak proces zdrowienia. Dlatego by leczenie przynosiło efekty, musimy działać na poziomie komórkowym. Warto więc pomyśleć o kosmetykach z dużą ilością witaminy C, a tą zapewnia właśnie urocza wiśnia Acerola.