Algi z witaminą C rozjaśnią przebarwienia
Algi z witaminą C rozjaśnią przebarwienia

 

Coraz bliżej lato i słońce, więc wszelkimi sposobami próbujemy pozbyć się przebarwień, piegów i blizn. Pomocne okażą się domowe sposoby, ale wręcz idealne jest połączenie działania alg i witaminy C.

 

Ciekawą i bardzo wygodną w wykoananiu propozycję stanowi maseczka Algi peel-of z witaminą C, przeznaczona dla cery z przebarwieniami, bliznami i piegami. Doskonale rozjaśni defekty skóry, przy równoczesnej jej regeneracji i odżywianiu. Systematyczna kuracja reguluje zaburzenia syntezy melaniny oraz na trwałe likwiduje przebarwienia. Dodatkowo skóra po zabiegu jest rozluźniona i wypoczęta, wyglądając młodo i zdrowo.

 

 

 

algi rozjasniajace1

 

 

 

Skład maski:

ALGINAT, czyli 100% ekstrakt z alg brunatnych, który stanowi główny, najważniejszy składnik maski. Zawiera on aminokwasy, witaminy oraz mikroelementy, które mają silne właściwości wybielające, nawilżające, regenerujące i odżywcze. Dodatkowo maska zawiera dużą ilość witaminy C, która poprawia cyrkulację krwi. W konsekwencji kosmetyk delikatnie złuszczy oraz rozjaśni piegi, przebarwienia oraz blizny.


Sposób przygotowania:

Maseczkę w formie proszku (1 porcja) należy zmieszać z wodą (3 porcje), aż do otrzymania gęstej zawiesiny. Tak uzyskaną papkę rozprowadzamy na skórze twarzy, szyi czy dekolcie. Po kilkunastu sekundach zawiesina zmieni się w galaretkę, którą należy ściągnąć w jednym kawałku (po około 20 minutach).