Dermastamp – zlikwiduj miejscowe niedoskonałości skóry

 Dermastamp – zlikwiduj miejscowe niedoskonałości skóry

 

        Rynek kosmetyczny cały czas bardzo szybko rozwija się. Powstają nowe zabiegi oraz urządzenia, które powodują poprawę naszej skóry. Zabiegi mezoterapii mikroigłowej stają się coraz bardziej popularne, co przyczynia się do unowocześnienia urządzeń stosowanych podczas tego zabiegu. Na rynku kosmetycznym do zabiegu mezoterapii mikroigłowej używane są takie urządzenia jak: derma roller o szerokości ok. 2,5 cm– zazwyczaj do zabiegów na twarz, derma roller do ciała – o szerokości ok. 4 cm, derma roller pod oczy – tzw. trzy linie – roller bardzo wąski, ok. 1 cm. Ostatnim odkryciem jest dermastamp. To specjalny rodzaj derma rollera przeznaczony do silnej stymulacji małych obszarów skóry, takich jak okolice oczu i ust, przebarwienia, tzw. „plamy starcze”, blizny potrądzikowe.  Podobnie jak derma roller pokryty jest tytanowymi igłami. Urządzenie to jest mniejszych rozmiarów niż tradycyjny derma roller i posiada mniejszą ilość igieł. To nie jest rolka tylko stamp, którym nie roluje się skóry, tylko nakłuwa. Natomiast służy on, podobnie jak derma roller, do zabiegów mezoterapii mikroigłowej.  Precyzyjnie likwiduje problemy skórne w trudno dostępnych miejscach. Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie zabiegów z derma rollerem – dokładnie  „nakłuwa” trudno dostępne miejsca. Może być także stosowany oddzielnie, na pojedyncze zmiany skórne, np. przebarwienia, blizny.


        Dermastamp znalazł zastosowanie w walce z łysieniem i regeneracją skóry głowy. To idealne rozwiązanie w przypadku łysienia miejscowego  (tzw. zakola). Regularne stosownie dermastampa w przypadku miejscowego osłabienia wzrostu włosów lub całkowitej ich utraty  powoduje wzrost ukrwienia skóry, co znacznie pobudza cebulki włosowe do wzrostu. Wzmacnia on także już istniejące cebulki włosów. To nieodłączne urządzenie dla osób stosujących już terapię mezoterapii mikrroigłowej o długich włosach, które wplątują się pomiędzy igiełki tradycyjnego derma rollera.


        Aby uzyskać zadowalające efekty zabiegi przy użyciu dermastampa należy wykonywać systematycznie co 2-3 dni przez pół roku.  Urządzenie to stanowi ekonomicznie atrakcyjną alternatywę dla wielu zabiegów kosmetycznych.  Zabiegi przy użyciu dermastampa powodują w skórze wzrost produkcji kolagenu i elastyny, które w znacznym stopniu są odpowiedzialne za piękny wygląd naszej skóry. Po użyciu dermastampa następuje wzrost absorbcji kosmetyków wewnątrz naskórka, co znacznie podnosi ich skuteczność.