Inteligentna wieża zasilająca / przedłużacz Smart Zobacz większe

Inteligentna wieża zasilająca / przedłużacz Smart

3736712

Nowy produkt

Inteligentna wieża zasilająca Maxled - aż 15 wejść na różne rodzaje wtyczek oraz 2 wejścia USB. Zaoszczędzisz miejsce, energię elektryczną oraz pozbędziesz się plątaniny kabli. Możliwość włączania i wyłączania danego poziomu. Wygodnie i zawsze pod ręką. Polecany wybór najsprytniejszych użytkowników. Tryb inteligentnego oszczędzania - bez poboru biernej energii, gdy urządzenia są wyłączone.

Więcej szczegółów

98 Przedmioty

59,99 zł brutto

Więcej informacji

Inteligenta wieża zasilająca wyposażona w 15 wejść uniwersalnych oraz 2 wejścia USB pozwala na bezproblemowe podłączenie do niej różnych urządzeń. Dodatkowo można wyłączyć dany poziom na listwie za pomocą specjalnego przycisku - włączeniu informuje świecąca dioda. Wieża została zaprojektowana tak, by nie zakłócać wystroju wnętrza. Pozwala na to estetyczny design, który pasuje do każdego wnętrza. 

Nasza wieża jest w pełni mobilna - dzięki uchwytowi i poręcznym rozmiarom przeniesiesz ją gdziekolwiek zechcesz. Długość przewodu wynosi 2 m.

Cechy wieży zasilającej

  • energooszczędność
  • poręczność, lekkość
  • 15 wejść uniwersalnych
  • 2 wejścia USB
  • 4 poziomy oddzielnie włączane/wyłączane
  • estetyczny design
  • brak poboru energii biernej - ekologiczne rozwiązanie
  • przewód długości 2 m

Dzięki wieży zasilającej Maxledzmniejszysz swoje rachunki za prąd.

Wyłącza dopływ energii pasywnej (biernej), kiedy urządzenia są wyłączone i do niej podłączone. Nie pobiera prądu biernego, od urządzeń, jakie nie są w danej chwili użytkowane. Można pozostawić włączone urządzenia na dowolnym poziomie, dzięki temu kontrolujesz pobór mocy i unikasz jego nadwyżką. Gdy dany poziom nie jest już potrzebny - naciskasz przycisk i płacisz mniejsze rachunki.

Inteligentny tryb oszczędzania

Zmniejszenie poboru prądu pozwala zaoszczędzić do 80% emisji biernej. Wieża zasilająca Maxlex posiada 4 poziomy. Możesz za naciśnięciem jednego przycisku włączyć/ wyłączyć pobór mocy na danym poziomie.

Naliczane z tytułu nadmiernego i niepotrzebnego poboru mocy biernej opłaty, stanowią nierzadko 30% całego rachunku za energię elektryczną.

Specyfikacja

 
Napięcie 110-250 V 50 / 60 Hz
Prąd 10 A
Moc 2500 W
USB 5 V 2.1 A
Przewody miedziane
Materiał Ognioodporny ABS
Długość przewodu 2 m
Waga 0.5 kg
Kolor Biały

Skład zestawu

1. Wieża zasilająca Smart Maxled
2. Instrukcja obsługi
3. Paragon lub faktura stanowiąca gwarancję

Unboxing